شرکت زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی مارال ستاره

شرکت زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی مارال ستاره


در راستای اصل 44 در امر خصوصی سازی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با نظارت وزارت نفت اقدام به ایجاد شرکت های زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی مایع وCNG (برند) نموده است که در این طرح شرکت های واجد شرایط می توانند از احداث و راه اندازی جایگاه تا خرید محصولات نفتی اعم از مایع و گاز و فروش آن را بر عهده بگیرند. این شرکت در سال 1395 با توجه به فراخوان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در طرح برند سازی شرکت نموده و با اخذ امتیازات لازم موفق به دریافت مجوز شرکت زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی (برند) شده است و افتخار دارد به عنوان اولین شرکت دارای مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی کشور باشد که مجوز فعالیت در قالب شرکت های صاحب صلاحیت ( صاحب نشان ) فعالیت خود را آغاز نماید.


 

سیاست های شرکت مارال ستاره در طرح برند سازی


سیاست کلی شرکت بر پایه مشتری مداری می باشد که در این طرح کلیه جایگاه داران و مصرف کنندگان عزیز جزو اصلی این طرح می باشند با تعاملی که بین جایگاه داران و شرکت مارال ستاره اتفاق خواهد افتاد به امید خدا و کمک همکاران خدمت بهتری به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد که سود حاصل از این تعامل هم برای شرکت مارال ستاره و هم برای جایگاه داران و هم برای مصرف کنندگان محترم خواهد بود.این شرکت با ایجاد بستر های مناسب برای خرید فرآورده از انبار های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و رساندن صحیح و سالم آن با نفتکش های استاندارد و زمان بندی صحیح به جایگاه داران محترم اقدامات لازم را به انجام رسانده است. همچنین زمینه تعمیر و نگهداشت جایگاه این شرکت در راستای اهداف جایگاه داران خدمات شایانی را ارائه خواهد نمود.


 


هدف دیگر راه اندازی شرکت های زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی مایع و CNG یا برند، ارتقای رفاه عمومی، حمایت از بخش خصوصی و ایجاد فضای رقابتی در کشور است و طبقه بندی جایگاه ها بر اساس نوع خدمات قابل ارائه به مشتریان است که هر جایگاه بر مبنای نوع خدمات ارائه شده تحت نظارت برند به مشتری حق الزحمه دریافت می دارد. با ایجاد این طرح، تحول بزرگی در امر سوخت رسانی و رفاه بیشتر مشتریان ایجاد خواهد شد.